[ חזרה ]
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

קמפיין שיווקי לבניית תדמית

תכנית טלוויזיה כחלק מקמפיין שיווקי לבניית תדמית שמשודרת בערוץ אגו טוטאל: בימים אלה עלתה לשידור תכנית טלוויזיה שהפקנו צילמנו ביימנו וערכנו על אליפות הארץ בשיטת לחימה משולבת הכוללת- איגרוף, ג'ודו קראטה וג'יאוג'יצו.

המטרה הראשונית של הלקוח הייתה תמימה מדי מבחינתנו ואף פספסה הזדמנויות עסקיות שהונחו לפתחה- המטרה הראשונית הייתה לצלם את התחרות לערוך אותה לכדי תוכנית טלוויזיה של 5 דקות ולהביא אותה לשידור אל קהל הצופים של הערוץ שיוכל לצפות בתחרות השנתית. אנחנו זיהינו את הפוטנציאל הנוסף והמרכזי הגלום בהפקה הזו בעבור הלקוח שלנו והצענו לו לפתוח בקמפיין לבניית תדמית עמוקה עם ערכים רגשיים שמקשרים את הצופה ואת המתאמן בשיטה אל השיטה עצמה ועל ידי כך לחזק את הקשר של המתאמנים הנוכחיים עם השיטה ובמקביל ליצור לקוחות חדשים מקרב הצופים שיבואו להתאמן.

זיהינו את הצרכים של הצופים בערוץ ואת הנקודות שמשיקות לצרכים של העסק ועל ידי כך יצרנו תוכנית טלוויזיה עם תכנים בעלי משמעות אנושית ערכית, הבאנו את הפילוסופיה של שיטת הלחימה הזו למסך וחיברנו אותה לצרכים הבסיסיים שכמעט כל הורה מבקש בשביל הילד שלו ובטח שכמעט וכל ילד רוצה לעצמו. במקביל יאמר לזכות גיא סקורניק העומד בראש השיטה "סקורניק לוחמה ישראלית" שהוא סמך עלינו ונתן לנו את ברכתו למהלך.

כך יצרנו תכנית תדמיתית לעסק שמשודרת בטלויזיה מספר פעמים בשבוע בפני קהל יעד ממוקד למשך יותר מחצי שנה ושתורמת עסקית למותג שאותו היא מפרסמת. במקביל שלחנו מייל שאליו צורפה התכנית לכל המאמנים בשיטה ובו נתנו להם הדרכה קצרה כיצד עליהם לנצל את התוכנית על מנת לשווק את המועדונים שהם מנהלים וכך להגדיל את פעילותם העסקית. כמו כן במקביל לעלייתה בטלוויזיה, הפצנו אותה ברשתות החברתיות וכמובן גם ביוטיוב בוימאו ובעוד אתרים שמפיצים תכני וידאו ברשת ויצרנו לה באז נוסף.

ניצול הזדמנויות, מחשבה יצירתית ומקורית, שיתוף הלקוח בבניית המהלך האסטרטגי יוצרים סרט שכולם אוהבים ושמספק את המטרה.

[ חזרה ]
צרו קשר
         

• המוצרים שלנו
למען הקהילה
כתבו עלינו
סרטים לעסקים
• דוקו: סקוניק - בשם האב
צור קשר
 

 
linkedin +google Facebook youtube mail
טלפון: 077-4339500
שעות פעילות: 9:00-18:00
כתובת: יהודה הלוי 75 ת"א,
6579609