[ חזרה ]
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

סרט אנימציה לתחנת כוח חדשה

בעקבות ההצלחה של הסרט הפרואני המראה את עבודתה והתייעלותה של תחנת הכוח, קיבלנו את עשייתו של סרט אנימציה נוסף לתחנת כוח חדשה המוקמת בישראל.

הסרט משלב וידאו ואנימציה, סרט שצריך להיות מרגש ואנושי. גם כאן הלו"ז קצר והמלאכה מרובה. זוהי תחנת כוח שתייצר 10% מתצרוכת החשמל של המשק ותחסוך 50% באנרגיה לייצורו. בשבילנו זה סוג של גאווה להיות שותפים לפרויקט שגם בא לספק את הצרכים הבסיסיים של תושבי מדינת ישראל- חשמל. וגם עושה זאת בצורה חדשה יעילה וחסכונית. כל מה שמקדם את המשק הישראלי והתושב הישראלי, משמח אותנו.

בסרט הזה אנחנו בונים את תחנת הכוח באנימציה תלת ממדית וגם את העולם שבו היא מתקיימת, השימוש באנימציה נעשה בשביל להראות את תהליך הבנייה של התחנה (שלא הושלם עדיין) ובשביל להראות את פעולתה תוך פירוקה לחלקים שמרכיבים אותה (טורבינות, גנרטורים, תהליכי סירקולציה וייצור) את התחנה נבנה בתוך הסביבה הטבעית שלה- במקרה זה מדובר ב"מישור רותם" הנמצא בחלקה הדרומי של ישראל. את הרגש נביא דרך חוויותיהם של חלק מהעובדים מתהליך ההקמה שארך כמה שנים, וע"י צילומי מסוק שיביאו לנו את המדבר הישראלי עם תחנת הכוח במפגן ראווה ויזואלי מדהים.

כתיבת התסריט, בניית העולם הווירטואלי, האתגר האנושי, הקלטת הקריינויות שילוו את הסרט וקניית הזכויות על המוסיקה המקורית שמותאמת ללקוח ולמוצר מרגשת אותנו כל פעם מחדש. עובדים בשמחה ובמרץ, חייבים להספיק ...

[ חזרה ]
צרו קשר
         

• המוצרים שלנו
למען הקהילה
כתבו עלינו
סרטים לעסקים
• דוקו: סקוניק - בשם האב
צור קשר
 

 
linkedin +google Facebook youtube mail
טלפון: 077-4339500
שעות פעילות: 9:00-18:00
כתובת: יהודה הלוי 75 ת"א,
6579609