[ חזרה לבלוג ]

ninetieth_movies

תזרקו לפח את שנות השמונים-תשעים

רוב סרטי התדמית שיוצא לי לראות ואני רואה לא מעט, הם בעדינות, לא טובים וקצת יותר בגסות- גרועים. הם שרבוב של אלמנטים שמהם עושים סרטים- מוסיקה, צילום, וידאו, כתוביות וקריינות אבל בצורה כל כך פרימיטיבית ושטחית שפשוט עושה עוול למשתמש. הם רובם נראים אותו הדבר ואם לא היו טורחים לשים לוגו של חברה, אז הייתי בטוח שמדובר באותו הסרט בדיוק. אין מחשבה על מיתוג ייחודי, אין מחשבה על צרכים עסקיים, וגם אם אומרים שיש, אז התוצאה הסופית פשוט מראה שאין. לא כל מי שיודע להפעיל מצלמה יודע לצלם ולא כל מי שיש לו אומץ לקחת כסף של מישהו אחר ולהפיק או לביים ממנו סרט, באמת יודע לעשות את זה.

בדרך כלל הלקוח כל כך מתרגש לראות את עצמו או את עובדיו, מוצריו, משרדיו שבנה, בתוך סרט עד שאפשר למכור לו כמעט הכל, רק שהלוגו שלו יהיה במקום והבניין יצולם מהזווית שהוא הכי אוהב, והנה הכסף יועבר לחשבון הבנק של היוצר.  זה פשע!! הרבה שרלטנים וחסרי ידע ומקצועיות מסתובבים בשוק ומוכרים אשליות בשפה רהוטה עם מושגים מפוצצים שאין מאחוריהם תוכן  לבעלי עסקים שרק רוצים לקדם את עסקיהם ולהגדיל הכנסותיהם.

אם יש דבר ברור שאדם חייב להפנים הוא- לא להתפשר. את האוטו שלכם לא תתנו לשכן שלכם שרק עכשיו סיים לימודי נהיגה, את הכספים שלכם לא תפקידו בידיו של אדם נחמד שסיים זה עתה את לימודי הכלכלה. הרי ברור לכל אדם עם ניסיון, שהניסיון הוא שבונה את המקצועיות. אז אל תפקירו את עשיית הוידאו, והסרטים של העסק שבניתם במו ידיכם בידיים של כאלה שבאים להתגלח על חשבונכם. נחמדים ככל שיהיו, זולים במחיר ונדיבים במתנות, איכות הסרט שלכם והאפקטיביות שלו לא יגיעו מאלה.

מחיר נמוך בעבור מוצר שמחירו צריך להיות גבוה יותר, מעיד על טיב המוצר ואיכותו- חד וחלק.


[ חזרה לבלוג ]