[ חזרה לבלוג ]

movie_identity

את בסרט - אחותך שווה יותר!

להתחיל עם אחותה הצעירה - הלכה האהבה - עלתה על סרטון תדמית - LOL

זה טבעי, זה קורה, ורק חבל שאני צריך לראות ולהריח את הריקבון הבלתי נמנע. האהבה הגדולה שהייתה לי עוברת דירה, ייקח לה ולי זמן להתאקלם אבל...זה היה בלתי נמנע. רק לפני שאני ממשיך בגילוי הלב ההרסני הזה, אני חייב להכניס מילת חיפוש בשביל להצדיק את הכתיבה- סרטון תדמית.

ובחזרה לעצב- כשאני מאוהב, כל המגננות שלי נעלמות, אני מרשה לעצמי להרגיש ולהיפתח בכל נימי נפשי - אני רץ מאושר ברחובות ושר שירים שמתנגנים מהאוזניות שלראשי, אני שמח ובטח שלא מתגונן ואפילו לא חושב על דברים שליליים . אבל היום, כולי מלא בעצב ובצער, האוזניות ירדו מהראש ואני כבר מבין שחלף לו הזמן. הלכה הרומנטיקה, הלכו הצמרמורות ופרפורי החדרים שחוויתי בכל פעם שראיתי אותה מול עיני, לצערי היא כבר משעממת אותי. ולצערי אני כבר לא מצפה שזה ישתנה עוד לעולם. אז איך לעזאזל היא מרשה לעצמה להפוך למשעממת וחסרת מעוף? נראה שהיא אפילו לא מנסה !!! טוב נו, זה טבעי ואני יודע שזה היה גם בלתי נמנע... ועדיין - חבל .

את בסרט - אחותך שווה יותר

לא נשאר לי דבר מלבד להתחיל עם אחותה הצעירה היצירתית והבועטת, זה הזמן להודות, הפרסומת מהטלוויזיה נרקבה לי מול העיניים, זו בעצם תפילת אשכבה לזאת מהעולם היצירתי הישן שחידש לי כל יום ופרט לי על כל החושים. זהו. הגענו לימים בהם רוב הפרסומות בטלויזיה נראות כמו סרטוני התדמית הלא מעודכנים הישנים והרקובים שלשמחתי כבר נעלמים להם מן העולם. מי לעזאזל חושב על הרעיונות הלא מקוריים, הלא מעניינים וחסרי המעוף והיצירתיות האלה שמשודרים כל יום בטלוויזיה ועל מסכי הקולנוע ? יש כמה יציאות (אולי 2) טובות.... אבל הרוב. פח אשפה שלא מצדיק את הכסף הלא מבוטל שהשקיעו בו. מה קרה לכל המוחות הגדולים? מה קרה לכל מי שהצליח לרגש אותי כל פעם מחדש?

זו תדמית של אינטילגנטים גנבים עם כסף ופרסום

הם שקעו בשגרה. הם התרגלו וחשבו שיהיה בסדר גם אם לא יעשו שום דבר שונה וחדש. כמו רוב סיפורי האהבה היפים, גם הסיפור הזה שקע בשגרה המשעממת ונטולת היצירתיות והריגושים. אבל אין מה להיות עצובים כל כך, אפשר לחזור לחיים ולבעוט אפילו חזק יותר! היום להיות מאוהב ולעשות סרטים עולה הרבה פחות כסף ממה שעלה קודם. היום יש הרבה פחות משחקי כבוד, העמדות פנים וגניבות של כסף. כן!!! יש לנו הרבה יותר אפשרויות להתאהב אז לא צריכים להיות עצובים, צאו לרחובות, תמשיכו לשיר לחיי העולם החדש, לחיי אלה שלא נתקעים מאחור, לחיינו! שנמשיך לאהוב הרבה יותר ועם הרבה יותר יצירתיות, מקוריות וחשק! היום עושים סרטוני תדמית ומוצר הרבה יותר יצירתיים מקוריים ויפים מרוב הפרסומות היקרות שמבוזבזות על המסך הגדול שיושב לכם בבית ושמחובר לערוץ 2 ו 10 דרך הקיר. איזה כיף היה לעבור אחרי 16 שנות פעילות טלוויזיונית אל העולם החדש והמלא ביצירתיות אמביציה ואהבה. זה דורש הרבה יותר , זה מרגש לא פחות והיופי שאפשר לעבוד עם הרבה יותר אנשים.. למה? כי באהבה החדשה הזו, יש הרבה יותר אפשרויות.

מוזמנים לנסות.


[ חזרה לבלוג ]