[ חזרה לבלוג ]

identity_films

אתה חי בסרט, יש לך תדמית של אימפוטנט?

אתה חי בסרט, יש לך תדמית של אימפוטנט?

הרבה אנשים עובדים קשה מאוד בשביל להסתיר את זה ואני יודע שזה לא נהוג ואפילו המציאו חוקים בשביל שזה לא יקרה, אבל דחילל רבעק, בחלומות הגדולים שלנו הן תמיד בחוץ! אנחנו מחזיקים בהן כשאנחנו עושים את הדברים הכי אמיצים שאנחנו יכולים רק לדמיין. אבל משום מה אנחנו עובדים קשה מאוד בשביל שכולם ישכחו שיש לנו כאלה- ודרך אגב אל תעלבו , יש את זה ללכוללם ולכוללן פשוט אצלנו זה מאוד ויזואלי.

תשכחו מהנימוס ותעזבו כל תדמית- תכאיבו לעצמכם!

אני זורק את כללי הנימוס ומעיף את חוקי השולחן, אני מעדיף תמיד להיות עם ביצים ולקבל בהן מדי פעם איזו בעיטה משתקת מאשר לחיות את חיי נטול אומץ, אופי ואישיות. מי שלא מסוגל להיות נאמן לעצמו לדעותיו ולהביע בקול רם את הרצונות הנחרצים שלו וללחום בשבילם, לא מקדם את עצמו ותשוקתו לשום מקום. אז הנה ביצה אחת גורמת לי להגיד לכם שכוס אממק על כל הפולטיקלי קורקט המזדיין הזה. מפוליטיקלי קורקט רק נתפס הגב ויוצא החשק לחיות.

לא טוב לכם? לכו לבכות בשירותים או שתשנו תדמית

צריכים הרבה אומץ בשביל לשבור את השגרה. ההרגל הוא כמו סרטן, לא שמים לב אליו והוא משתרש חזק בתוך החיים היומיומיים. בדרך כלל כשמתחילים לשים לב שהוא שם, זה כבר מאוחר. ההתערבות לשינוי ההרגל צריכה להיות אגרסיבית והיא פוגעת באורח החיים המידי, אבל זו ההקרבה שצריכים לעשות בשביל לשפר את שאר הזמן שנשאר. זה תהליך יומיומי שדורש כוח, תשומת לב והרבה רצון להצליח. זו לא רק תדמית, זו האמת!! זה שק הביצים שלכם שמדבר כאן! אם אתם מתביישים ממנו ולא רוצים לשמוע את מה שיש לו לומר לכם אז עדיף שתעזבו הכל תשכחו מהרצונות ומהחלומות ואל תבזבזו לי את הזמן.

איך עושים סרטים מביצים?

יש לכם עסק? מיזם? הוא תקוע? לא מתקדם כמו שהייתם רוצים? אז בבקשה. ככל שתמתינו עוד זמן, ככה רק תראו אותו גוסס לכם בין הידיים בדרכו אל המוות. עשו משהו, תרגישו את הביצים שלכם, תהנו מהסיכון, מהאדרנלין מהתעוזה לעשות את מה שאתם רק יכולים לדמיין וקבלו החלטה. תממשו את האישיות שלכם!

היום הייתה לי הקרנת לקוח לפרויקט גדול של לקוח גדול. הייתה אחלה הקרנה, מאוד אהבו את הפרויקט החדש והחדשני שנעשה בעבורם בליווי של הרבה ביצים וקבלת החלטות אמיצות גם שלהם וגם שלנו כמשרד הפקה. אני לא מכיר הרבה לקוחות שמקבלים החלטה והולכים איתה עד הסוף. כאלה לקוחות אני אוהב, מכאלה אני יכול ללמוד עוד על התמדה וחדשנות. הביצים של המשרד שלנו גדלות מיום ליום ואני שמח . מה עם הביצים שלכם?


[ חזרה לבלוג ]