[ חזרה לבלוג ]

gius_ovdim2

4 סרטוני גיוס שעובדים ואיך זה יעבוד גם בשבילכם

גוגל, מיקרוסופט, אפל. הייתם רוצים לעבוד שם? ברור שהייתם, כולנו. אין אחד שלא נתקל פעם בתקופה-לא-ארוכה בכתבה סטייל "האנשים האלה עובדים בגוגל, הנה תמונות, עכשיו תוציאו לעצמכם את העיניים". לכאורה, בלי למכור את עצמם יותר מדי, גוגל, אפל ומיקרוסופט הפכו למקומות העבודה הנחשקים על פני הכדור. אה, ועוד דבר על גוגל, אפל ומיקרוסופט: גם הם עושים סרטוני גיוס עובדים. למה? כי זה פשוט עובד.
תראו, אם אתם מחפשים עובדים חדשים לחברה שלכם, אחת הדרכים השוות לעשות את זה כיום היא סרטון גיוס עובדים. נכון להיום יוטיוב הוא האתר השלישי הכי פופולרי בעולם, עם יותר מ-800 מיליון כניסות ייחודיות בחודש, אגב לחברות רבות יש ערוצי יוטיוב שלמים המוקדשים לגיוס בלבד! אז אם הצלחתם לייצר סרטון חכם, מדויק, מבוים ומתוסרט כמו שצריך, זה יופי של מקום למצוא כשרונות חדשים.

סרטון גיוס של גוגל: אוקי, שכנעתם אותנו

בעולם האינטרנטי חסר הסבלנות של היום, הסרטון הזה (7:21 דקות) נחשב ארוך מאוד. אבל היי, אתם לא אומרים לגוגל מה לעשות, גוגל אומרת לכם. בסופו של דבר סרטון גיוס עובדים זה מעביר בצורה מדויקת ומשכנעת למה כדאי לעבוד בגוגל, מה היתרונות הברורים לעובדים ומי הם האנשים שכבר נמצאים שם.
מה כדאי לכם ללמוד ממנו?
הסרטון כולל עדויות של עובדים ומסביר למה בחרו בגוגל וכמה הם נהנים שם, הוא מעניק הצצה לפינוקים הייחודים שגוגל מציעה ומדבר על פרויקטים מרגשים ומזמינים שהעובדים החדשים יוכלו לתרום להם. גם אתם יכולים.

סרטון הגיוס של מיקרוסופט: חלונות בכל משרד

סרטון גיוס עובדים זה מיועד לסייע בגיוס חוקרים למחלקת המחקר של מיקרוסופט, הוא פחות ארוך משל גוגל ועדיין מעביר את המסרים המבוקשים.
מה כדאי לכם ללמוד ממנו? איך לעורר השראה ולתת תחושה לצופים שבעזרתם אפשר לעשות שינוי, איך להציג את הגיוון האנושי במקום העבודה, איך להגדיר את התכונות שאתם מחפשים בעובדים חדשים ואיך להשתמש נכון במוזיקה, אנימציה ובימוי.

סרטון הגיוס של Shopify: קנינו!

אם אתם מתלבטים איך להציג את החברה שלכם ולא בא לכם משהו כבד, הנה דוגמה מצוינת. הסרטון של Shopify (פלטפורמה המאפשרת ליצור חנויות מקוונות) לא ארוך מדי, לא כבד מדי, משלב הומור ומגניב במידה המדויקת. ללמדנו: אפשר להיות משעשע ואינפורמטיבי בו זמנית, זה אפילו מומלץ.
מה כדאי לכם ללמוד ממנו?
איך להציג את תרבות וסביבת העבודה בדרך כיפית, ובכך למשוך עובדים בעלי אופי דומה. בנוסף, הסרטון מציג את כל המחלקות בחברה, כך שאפשר להשתמש בו בכל פעם שצריך לגייס עובדים חדשים.

 

סרטון הגיוס של ברקליס: פרסומת לכל דבר

לא כל סרטוני הגיוס, אלה שמציגים את האופי של החברה, של מה היא מחפשת חייבים להיות "סטנדרטיים". הנה אחד שנראה פשוט כמו פרסומת ושמנסה ליצור תחושה של יחידה עילית שבשקט-בשקט גונבת את הכשרונות הטובים בשוק.
מה כדאי לכם ללמוד ממנו? לחשוב מחוץ לקופסה!


סרטון הגיוס שלכם: בקרוב!

בהשקעה לא גדולה, עם תסריט חכם, בימוי מדויק ויצירתי תוכלו גם אתם להצטרך לטרנד הווידאו שכובש את העולם. סרטון גיוס עובדים הוא כרטיס הביקור של החברה שלכם, ואפשר להציג באמצעותו את החברה, העובדים, סביבת העבודה, את האווירה והפינוקים. צרו איתנו קשר וגלו איך מושכים היום כשרונות חדשים!


[ חזרה לבלוג ]