[ חזרה לבלוג ]

films_identity

נימוסים? בתחת שלי!

נימוסים בתחת שלי, וכן, גם על זה עשיתי סרט אבל לא של תדמית

לא, נו באמת לא הייתם צריכים, זה יותר מדי וגם ככה אין סיכוי שאנחנו נעשה עם זה משהו.. לא צריך, תתנו למישהו אחר חבל על המאמץ, אבל באמת תודה.

נו, אז סיימתם את המשפט עם המילה "תודה", ואוו איזה יופי, אתם גדולים מהחיים, באמת משהו משהו אתם. אי אפשר להתלונן עליכם על כלום. אתם מנומסים מאוד וההליכות שלכם נאות נאות. אבל דחיל רבעק! יותר לא מביא לכם כלום. לא כי לא לקחתם, אלא בגלל המסכנות והאומללות והנואשות שאתם מקרינים לכל עבר. צאו כבר מהסרט, אז מה אם אתם מנומסים ובטח גם חושבים שאתם גם נדיבים בזה שלא רציתם. יותר לא מתקרב אליכם, האווירה שנודפת מכם היא אווירה של מחלה מדבקת- מסכנות ואפולוגטיות (גישה התנצלותית- למדתי את זה לא מזמן) רק גורמת לאנשים סביבכם להישאר במקום ולאבד את החשק לחיות. זו גישה שלא מקדמת ושמכניסה לרגרסיות. ודרך אגב- גם העובדים שלכם, גם המשפחה שלכם וגם הלקוחות שלכם לא אוהבים כשאתם ככה.

אבל מה לעשות? אני חי בסרט שזה לא בסדר...

אז נכון לכל אחד יש את היום שלו שהוא חלש בו ובלה בלה בלה בלה.. לא צריך לקרות עוד! החלטה רבותי, החלטה! קבלו החלטה שהולכים קדימה ולא מתבכיינים על כל שטות ולא מתעכבים על לכלוכים הדדיים ורכילויות משמימות שבתכל'ס רק ממאיסות ומדכאות את החיים. תזכרו דבר אחד. חיים פעם אחת, יש כמה דברים שמאוד חשוב לנו לעשות בחיים שלנו. כל רגשי הנחיתות , האשם והסיבוכים שלנו בתוך הראשים של עצמנו, גורמים לנו לאבד את הגשמת הרצונות שלנו. אז מאנשים שמעקבים אתכם בחיים תתרחקו! הם לא לטובתכם ! אם היה אכפת להם באמת, והיו אוהבים אתכם באמת ולא רק במילים, אז היו מפסיקים לבאס אתכם ולבזבז את זמנכם היקר. אצלי אין אדם שלא תורם לדרך. אני לא מעביד אנשים כמו חמורים ובטח שלא בעקשנות עיוורת. אדם שמפזר רעל ושיממון נשלח דרך הדלת לפזר את מרכולתו בשדות זרים. ודרך אגב, גם לקוחות. הכסף הוא חשוב לקיום אבל אני לא אמכור את האופי והרצונות שלי בשבילו. זו לא תדמית ריקה מתוכן. אני לא מוכר תדמיות שקריות ולא מייצר כאלה בשביל לקוחות שלי. מי שרוצה לרמות את הלקוחות שלו, לא אצלי.

איך בועטים לקוח מהדלת ומחזקים את התדמית?

קודם כל, אל תחשבו במקום אף אחד אחר. התדמית שלכם תמיד צריכה להיות נאמנה אליכם. היא נגזרת ישירות מהמעשים שאתם עושים. אז פשוט תבעטו אותו החוצה וזהו. אחרי שהוא יעלם מהחיים שלכם, תרגישו כבר את ההבדל ופשוט תמשיכו לקדם את עצמכם הלאה והלאה. כשאתם מרוצים ונותנים את עצמכם והלקוחות שלכם מרוצים ממי שאתם, אז אתם לא צריכים שום דבר נוסף. זה אומר שאתם נהנים מהעבודה שלכם ושהלקוחות אוהבים אתכם ואת מה שאתם עושים בשבילם. תקשורת טבעית כזו שנובעת ממעשים טבעיים שלכם כבני האדם שאתם, תמלא את חייכם. ותוביל אתכם להצלחה המובטחת.

היה כיף תודה שלום.

 


[ חזרה לבלוג ]