לקוחות מרוצים ממליצים

לקביעת פגישת ייעוץ  לקביעת פגישת ייעוץ...

שם :
דואל :
נייד :

פייסבוק - Filmsforachangeגוגל פלוס - Filmsforachangeאימייל - FilmsforachangeYouTube - FilmsforachangeLinkedin - Filmsforachange

לקוחות ממליצים

" עם סיום הפקת שיעור הווידאו הראשון שלנו, אנחנו רוצים להביע את תודתנו לאופן המקצועי שבו אתם מנהלים הפקה זו. בחירת הבמאית יעל פז ושאר חברי הצוות הייתה מושלמת מבחינת מקצועיות ואווירת העבודה.

הסט היה רגוע ויעיל, כל זה קרה על פי תכנית וכל צוות שלנו נהנה מאוד מהתהליך. הודות לכך, אבי גרינברג, שצולם, התמקד בשיעור ובהוראתו מבלי לאבד את תשומת הלב לסביבה. הוא יכול להיות רגוע, ממוקד ויעיל מאוד.

חומר הצילומים בו צפינו משביע רצון ואנו מאוד מרוצים מאיכות התוצאות.

אנחנו מחכים בקוצר רוח לעריכה הקסומה. אנחנו מודעים ליכולותיכם (בעקבות עריכת הראיון של אבי גרינברג בברלין) ומצפים להשלמת הפרויקט. בקיצור, זה היה נפלא, ואנחנו מצפים להפקת השיעור הבא שלנו. אנחנו מאוד ממליצים לעבוד איתכם. "

[לילו גרינברג, שיטת גרינברג הבינלאומית, מנכ"לית ומייסדת-משותפת]


 " צוות Films For a Change היה מאוד מקצועי ואדיב על ההתאמה האישית של קליפ האנימציה שלנו. הם סיפקו מוצר באיכות גבוהה, בזמן, במחיר סביר. הייתי בהחלט להשתמש בם שוב. "

 [חבייר גרסיה, מנכ"ל Power IC]


" כחלק מפעילותי הציבורית נרתמתי למימון סרט המכסה את האליפות השנתית של סקורניק לוחמה ישראלית. לביצוע הפרוייקט נשכר איתי ליבנה והצוות שלו מ- FILMSFORACHANGE. לאורך השנים בפעילותי העסקית נחשפתי רבות להפקות שונות של סרטי תדמית ופרסום. התרשמתי עמוקות מרצינות הגישה, בירור הצרכים והמטרות של הסרט המקצועיות והעמידה בלו"ז ובדרישות התקציב וזאת תוך הפקת סרטון איכותי המשרת את מטרתו "

[ ארז אלראי, מנכ"ל משותף, שחל טלרפואה בע"מ]


"נהנינו לעבוד יחד על סרטי ההדרכה לפורטל העובדים החדש שלנו, ולתהליכים שונים במערכת SAP. סיפקתם אותם בזמן ובסטנדרטים המצופים על ידנו. הודות למקצועיות ולקריאטיביות שהפגנתם הסרטונים קוצרים לא מעט מחמאות בארגון. נשמח לעבוד אתכם על פרויקטים נוספים."

[דני שריג, מנהל הדרכת IT, שטראוס גרופ]


" כבר המלצתי עליכם ושלחתי לכם לקוח חדש."

[ניר זהר, מנכ"ל, צ'קרנטק]

 

 "Having finished our first video lesson, we want to express our gratitude for the professional manner in which you conducted this production. Your choices of the director Yael Paz and the rest of the crew were perfect in terms of professionalism and the working atmosphere. The set was relaxed and efficient,all happened according to plan and all our team enjoyed very much the process.
Avi Grinberg, who was filmed, could focus on his presentation and teaching without losing attention to the surrounding and the filming situation. He could be relaxed, focused and very effective. We watched some of the filming material and were very pleased with the quality of the results.
We are waiting eagerly to the magical editing we know you are capable of after your editing of Avi Grinberg’s interview in Berlin.
Simply said, it was wonderful, we look forward to our next productionand we highly recommend working with you."

[Lilu Grinberg, The Grinberg Method International SA Director, Co-founder The Grinberg Method]


   "The team from Films for a Change were very professional and accommodating on the customization of our animation clip. They delivered a high quality product, on time, at a reasonable price. I would definitely use them again."

[Javier Garcia, CEO, IC Power]


"כחלק מפעילותי הציבורית נרתמתי למימון סרט המכסה את האליפות השנתית של סקורניק לוחמה ישראלית. לביצוע הפרוייקט נשכר איתי ליבנה והצוות שלו מ - FILMSFORACHANGE. לאורך השנים בפעילותי העסקית נחשפתי רבות להפקות שונות של סרטי תדמית ופרסום. התרשמתי עמוקות מרצינות הגישה, בירור הצרכים והמטרות של הסרט המקצועיות והעמידה בלו"ז ובדרישות התקציב וזאת תוך הפקת סרטון איכותי המשרת את מטרתו."

[Erez Alroy, C0-CEO, SHL Telemedicine Ltd]


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כחלק מפעילותי הציבורית נרתמתי למימון סרט המכסה את האליפות השנתית של סקורניק לוחמה ישראלית .

לביצוע הפרוייקט נשכר איתי לבנה והצוות שלו מfilms for a change - .

לאורך השנים בפעילותי העסקית  נחשפתי רבות להפקות שונות של סרטי תדמית ופרסום .

התרשמתי עמוקות מרצינות הגישה ,ברור הצרכים והמטרות של הסרט המקצועיות והעמידה בלו"ז ובדרישות התקציב וזאת תוך הפקת סרטון איכותי המשרת את מטרתו.

בהצלחה לאיתי ולצוות films for a change.

ארז אלראי

 Erez Alroy
Co-CEO

 SHL Telemedicine Ltd.

 


| לקוחות ממליצים || לקוחות מרוצים || גרינברג |