איך זה עובד

זה לא משנה אם זה סרט להצגת החברה בתערוכה, באתר האינטרנט או בפגישות עסקיות.

סרט טוב מייצר פוקוס וממקד את השיח העסקי עם הלקוח או המשקיע הפוטנציאלי סביב הנושאים והנקודות שאתם בוחרים לעסוק בהן. סרט לא טוב, עושה בדיוק את ההפך.​

אז למי שעדיין לא מכיר, היי, שמי איתי ואני הבעלים של סטודיו FILMS FOR A CHANGE.

אנחנו חברת הפקה וקריאייטיב המתמחה בשוק ה B2B ובהפקות מורכבות של סרטי אנימציה, וידאו וסאונד מסוגים שונים: סרטי תדמית, גיוס משקיעים, הדרכת ושיווק מוצר.

שניהם קבעו פגישה מאותה הסיבה אך הגיעו עם צרכים שונים לחלוטין.

הוא מנכ"ל חברת סטארטאפ בתחום הסייבר סקיוריטי, הגיע אלי מהמלצה שקיבל, נפגשנו ביום שישי במשרד שלי, בסטודיו, בתל אביב.

היא מקרן אמריקאית ישראלית (bird foundation) שתומכת בסטרטאפים וחברות טכנולוגיה, ראתה את תיק העבודות שלנו באינטרנט, נפגשנו באמצע השבוע בחדר הישיבות של הקרן.

 

אנחנו מתחילים להכיר אחד את השני, השאלות נשאלות, החומות נופלות, הסיפור והאסטרטגיה העסקיים הרלוונטים נפרשים על השולחן, הם חיפשו מישהו שיידע להסביר אותם, לרתום את הקהל העסקי שלהם כל אחד למטרתו העסקית.

 

כבר בתחילת הפגישה אני מודיע שאני אשאל שאלות בצורה חופשית, כאלה שיהיו חכמות, וכאלה שיישמעו מאוד תמימות או לא קשורות . אין כמו "תיאום הציפיות"

תמיד הערצתי את קולומבו- הבלש העקום מהטלויזיה, זה שאף אחד לא חשש ממנו, תמיד זלזלו בו והוא פשוט המשיך בגאונותו לשאול את השאלות, גם את אלה ההזויות ביותר. ואז כשחשבו שסיים ושהוא עזב את העניין, אז הוא היה שואל באותה הגמלוניות האופינית לו, את שאלת האגב שהייתה משנה את כל העלילה . כך תמיד היה מוצא את דרכו אל פתרון כל התעלומות-

 

זה התפקיד שלי, ואני אוהב אותו. לפגוש כל פעם אנשי עסקים/ מנכלים/סמנכלים יצירתיים ויצרניים שמחפשים פתרון לצורך שלהם. ולהמציא כל פעם סרט חדש למטרה אחרת, לחברה אחרת, זה המקום שבו נוצרת קריאטיביות עסקית ואומנותית, זה שילוב שמביא לחדשנות מזוככת, שיכולה לענות על הצרכים המדוייקים ביותר.

 

הצורך העסקי ומטרות 2 הסרטים שמורות במערכת, אך לצפייה קצת יותר מושכלת בהם, נצייד אתכם בשני קווים כלליים:

-האחד בא לתת אינפורמציה בצורה פשוטה ולהעביר אוירה של קלילות ונעימות בתהליך העבודה המשותפת.

- השני בא לחזק תדמית של חברה רצינית עם משקל וניסיון עשירים עם רגליים על הקרקע.

 

טיפ קטן: כל סרט עשוי מחומרי גלם שונים לחלוטין, שיצרנו בעבורו, זה מתבטא בבחירה של איך לספר את הסיפור (הקונספט והתסריט) שזה מה שמכתיב את הבחירה של האם להשתמש בוידאו או באנימציה ומאיזה סוג? מה מאפיין את העיצוב ואיך הוא ייראה? יהיה סאונד? איזה סוג? תהייה קריינות? נשית או גברית? כל סרט מתנהג בצורה שונה לגמרי, קהל היעד שלו שונה ומטרתו העסקית של כל אחד מהם שונה גם היא.

 (תלחצו על התמונה/gif ותראו את הסרט)
giphy
giphy
או התקשרו
077-4339500

[חזרה]