תדמית ומוצראנימציה ואינפוגרפיקה
תערוכה
הדרכה לקמעונאים
גיוס כספים
נגישות ורגולציה
אינטרנט ו Pre Roll
עריכה

Lead Source
שם*
טלפון*
אימייל*

linkedin +google Facebook youtube mail

 

סרטי תדמית לחברות - להבין את הצורך, להשיג את המטרה

אז אולי נעשה סרטון?

המשפט הזה, או המחשבה הזו, ודאי עברה לכם בראש או נאמרה מתישהו באחת הישיבות, אבל תחת המילה סרטון מסתתר עולם שלם של אפשרויות, מטרות וקהלי יעד. אז מה עושים?

הדבר הראשון שעלינו להחליט יחד הוא: איזה סוג של סרטון מתאים לכם. האם אתם זקוקים לסרטון תדמיתי המדגיש את היתרונות של העסק וערכיו? או אולי סרטון אנימציה להצגת חזון או פרויקט עתידי? או סרטון הדרכה, קורס או הרצאה המציע למידה מרתקת דרך כלים מודרניים ולא שיגרתיים?

ניסיון רב שנים בהפקת סרטי תדמית לחברות

יש לנו שנות ניסיון רבות בעולם הפקת הסרטונים, הפרסום והשיווק (תוכלו להכיר אותנו טוב יותר כאן). אנחנו מתמתחים בהפקת ועריכת סרטים, מסרט תדמית לעסק, סרטי הדרכה ולמידה, סרטי קורסים והרצאות, סרטי גיוס כספים, תכניות טלוויזיה וסרטים תיעודיים.

המומחיות שלנו היא בלקחת את הסיפור, את המסר השיווקי או הקורס וההרצאה שלכם ולעשות להם "המרה" לעולם הסרטים בצורה ממצה, יצירתית ומעניינת בווידאו ובאינטרנט.

פיצוח הצורך האמיתי של המותג שלכם

עיקר המחשבה והעבודה שלנו היא להבין מהם הצרכים שלכם, ואיך אפשר להשיג אותם בצורה הטובה ביותר. לצורך כך נבנה לכם אסטרטגיה ונשלב בה את האלמנטים הנכונים שאיתם מומלץ לעבוד. פיצוח הצורך בצורה נכונה יוצר את הדיוק אותו אנחנו רוצים להעביר לצופה. הדיוק הזה הוא הסוד. הוא יעזור לנו להניע את הצופה לפעולה.

המוצרים שלנו:

  • סרטי מוצר ותערוכה – המטרה: להציג את היתרונות שלכם, למכור, להעמיק מודעות ועוד. למעשה זהו סרטון פרסומת לכל דבר ועניין. קרא עוד על סרט מוצר ותערוכה 
  • סרט תדמית לעסק ולחברה – המטרה: להציג את העסק שלכם, את הערכים שלו, את הייחודיות שלו, ולא מוצר אחד ספציפי. קרא עוד על סרט תדמית 
  • סרטי הדרכה – המטרה: להסביר בצורה פשוטה ויעילה איך לעשות שימוש בשירות או מוצר או להטמיע צורות, נהלים ודרכי עבודה. קרא עוד על סרט הדרכה 
  • סרט אנימציה – המטרה: להעביר מסרים בצורה יעילה ומדויקת בצורה יצירתית, הפורצת את גבולות הדמיון, מעוררת התפעלות ומניעה לפעולה. קרא עוד על סרט אנימציה
  • הפקת תכניות טלוויזיה וסרטים תיעודיים – המטרה: פיתוח תכנים לטלוויזיה הוא תחום שאנו עוסקים בו לפי דרישה חיצונית של ערוצי הטלוויזיה לפיתוח ופיצוח תכנים ותקציבים וכמו כן על ידי פעולות יזומות שלנו בהצעות עסקיות אליהם. קרא עוד על סרטים תיעודיים וסרטים לטלוויזיה 

 

Filmsforachange - התמחויות:


  סרט מוצר ותערוכה - זהו סרט שנועד בראש ובראשונה למכור! סרט פרסומת לכל דבר ועניין. 
[ קרא עוד על סרט מוצר ותערוכה ] 

  סרט תדמית לעסק או לחברה - המטרה שלו היא לשקף את העסק שלכם ולא מוצר ספציפי. בא לייצר עולם של תוכן וחוויה שצריך להיות מזוהה עם המותג הגדול. 
[ קרא עוד על סרט תדמית ]

  סרט הדרכה - סרט שצריך להסביר בצורה פשוטה ויעילה איך לעשות שימוש בשרות/מוצר או להטמיע צורות ודרכי עבודה. 
[ קרא עוד על סרט הדרכה

  סרט אנימציה - כמו סרט וידאו, הוא כלי טוב יעיל ומדויק להעברת מסרים, רק שאנימציה טובה פורצת את גבולות הדמיון, מהירה, מסקרנת ומדליקה בקריאטיביות, מעוררת התפעלות ומניעה לפעולה.

[ קרא עוד על סרט אנימציה ]


  תכנית טלוויזיה/ סרטים תיעודיים - פיתוח תכנים לטלוויזיה הוא תחום שאנו עוסקים בו ע"פ דרישה חיצונית של ערוצי הטלוויזיה לפיתוח ופיצוח תכנים ותקציבים וכמו כן על ידי פעולות יזומות שלנו בהצעות עסקיות אליהם. 

המטרות, המותג והעסק שלכם. הקריאייטביות - שלנו !

| סרטי תדמית לחברות || סרט תדמית || סרט הדרכה |