האם חברת ציוד רפואי חייבת סרטון וידאו לתערוכה?


 
רבעון אחרון של 2014 לפנינו וההכנות בשיאן. חגיגת עסקים, מחקרים, נטוורקינג, למידה, והצגה של עולם הציוד הרפואי הבינלאומי במיטבו. משקיעים, מוסדות מחקר, מרכזים רפואיים, מובילי דעה, נציגי תעשייה, יבואנים, מכון הייצוא, "מנהל סחר-חוץ" במשרד הכלכלה, חברות סטרט אפ מלאות אספירציה וחברות ותיקות הבקיאות כבר בחוקי המשחק, כולם לוקחים חלק בסבב הנשפים בארץ ובחו"ל.  יש בהם הבאים לראות, ויש הבאים להראות.
לאיזה קהל אתם שייכים השנה?

החלטתם להציג בתערוכת ציוד רפואי?

השתתפות בתערוכת טכנולוגיה, דורשת הכנה מראש: מיתוג המוצר, קטלוג, חומרים פרסומיים לחלוקה, תוכן דיגיטלי ונוכחות ברשת שמנהל השיווק כבר החל לגבש. בתוך תמהיל השיווק שלכם כחברת ציוד רפואי, סרטון ווידיאו הוא כלי בעל חשיבות לעין ערוך. כיום, סטטיסטיקות מראות שצריכת תכנים ויזואליים הולכת וגוברת, ומועדפת בקרב רבים על פני מדיות אחרות. תוכן ויזואלי נצרך מהר יותר ומעובד מהר יותר על ידי המח האנושי, לכן עבורכם כחברת ציוד רפואי זה הופך הכרח. ניתן לראות שכבר משלב חממה , SEED או זכייה בתחרות סטרט אפים, חברות ציוד רפואי דואגות להשקיע בסרטון וידאו אנימציה, תלת מימד, או צילום רגיל כדי לתקשר בצורה ברורה יותר את מהות המוצר. ראו את הסרטון שהכנו לשח"ל בעבור מכשיר ה smartheartpro .
בשלב הרעיון והמחקר או שלב גיוס כספים כשאין עדיין מוצר להציג, סרטון אנימציה ממחיש באופן ברור ביותר את המוצר על חלקיו השונים, אופן השימוש והתוצאה. ממש כאילו המוצר מונח על השולחן לפני המתבוננים. בנוסף, סרטון אנימציה מאפשר נקודת מבט שמכשיר-דמו לא יצלח בו כמו: מבט אל תוך קרביי המוצר והמחשה ויזואלית מה קורה בגוף המטופל במהלך הטיפול. בהמשך, כאשר תעמדו בדוכן התערוכה וקהל רב יחלוף על פניכם, תרצו ללכוד את עין המבקר, ולהביאו לתובנה שהמוצר הרפואי שלכם הוא מה שחיפש. את זה בדיוק יעשה עבורכם סרטון וידאו עם עם קונספט ותסריט מתוכננים בחוכמה (בתמונה משמאל: בניית תסריט במשרדינו עם סטרט אפ מתחום הטיפול בסכרת). הזמן שלכם
הזמן שלכם להעביר מסר מדויק ומהר

אם אתם בשלב מכירה והפצת המוצר תגלו שסרטוני וידאו הם בעלי ערך רב כמדריכים עבור המפיצים שלכם באירופה או ארה"ב או למשתמש הסופי, מנתח הלב בבית החולים בלונדון. באמצעות סרטוני "הדרכה בווידיאו" תוכלו להבטיח שהמידע החיוני שגיבשתם על המוצר: "המדריך למשתמש" , "המדריך לטכנאי" או "הדרכת טיפול במוצר", אכן יעברו באופן אחיד ואיכותי ללא פשרה על ידי האנשים המתאימים לכך, מבלי שידרשו לנסיעות סביב העולם.

שרשרת אירועי הרפואה לרבעון האחרון של 2014 מתחילה ב- 29 באוקטובר בכנס לאלקטרוניקה רפואית MEDITEC 2014 בישראל. תמשיך בגרמניה ב- 12 בנובמבר בתערוכת MEDICA. חודש לאחר מכן, יתקיים בארץ ב- 10 בדצמבר ה LSIE 2014 לענפי המכשור הרפואי והפארמה. את שנת 2014 יחתום בישראל, ב- 14  בדצמבר , הכנס הבינלאומי לקרדיולוגיה ICI MEETING. כנס שיכלול בין השאר מתחם ייחודי  של מכון הייצוא לחברות סטארטאפ ישראליות . שימו לב, מכון היצוא מספסד 12 חברות בלבד בתערוכה זו. 

החודש עליכם להחליט האם אתם הולכים לראות או להראות. אנחנו כאן נעשה הכל בכדי לסייע לכם להגיע בזמן ולהראות בדיוק כמו שתכננתם. כנס, תערוכה, תחרות סטרטאפים, משקיעים או מפיצים , אתם צריכים לשכנע שהמוצר שלכם הוא הפתרון הנכון. ספרו לנו עכשיו מה הצורך והמסר, אנחנו נכתוב עבורכם את התסריט, ויוצאים לדרך.


חזרה

| MEDITEC || MEDICA || LSIE |